Відновлення бухгалтерського обліку

Безперервність ведення бухгалтерського обліку на підприємстві від дня його реєстрації передбачена Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні».

Також в законодавстві нашої країни передбачена адміністративна відповідальність за відсутність бухгалтерського обліку або ведення його з порушенням установленого порядку у вигляді штрафів від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за порушення порядку подання фінансової звітності й ведення бухгалтерського обліку при ліквідації юридичної особи (накладення штрафу від 40 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; ті ж самі дії, призводять до стягнення штрафу від 50 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).


Якщо протягом деякого періоду часу, бухгалтерський облік не вівся або вівся неналежним чином, необхідно зробити відновлення бухгалтерського обліку. Оскільки, податковий облік базується на бухгалтерському, невід'ємною частиною процедури відновлення бухгалтерського обліку - є й відновлення податкового обліку.


Відновлення бухгалтерського обліку означає відновлення синтетичних, аналітичних і податкових регістрів, звітності організації на основі повністю або частково наданих первинних документів, втрата яких пов’язана з переїздом організації або заміною бухгалтерів, з неналежним веденням обліку за певні періоди роботи підприємства і т.п.


Відновлення бухгалтерського обліку складається з декількох етапів.


• Сортування та обробка первинної документації, відновлення бухгалтерських проводок;


• Аналіз первинних документів підприємства на предмет їх відповідності законодавству;


• Перевірка правильності оформлення необхідних регістрів, відновлення та складання облікових регістрів;


• Перевірка правильності розрахунку податкових платежів і складання податкових декларацій;


• Підготовка бухгалтерської звітності підприємства відповідно до вимог чинного законодавства;


• За даними відновленого обліку можуть складатися та здаватися в державні органи форми статистичної, фінансової та податкової звітності.


Тривалість операції з відновлення бухгалтерського та податкового обліку та вартість послуг аудиторської фірми в кожному випадку різні та індивідуальні для кожного підприємства.

Вони залежать від обсягу відновлювальних процедур, наявності зовнішньоекономічної діяльності, документів та обсягу документообігу, від видів діяльності організації.


Відновлення обліку може проводитися в повному обсязі або частково (відновлення окремих складових або періодів фінансово-господарчої діяльності).


Аудиторська фірма «Рада Лтд» пропонує послугу з відновлення бухгалтерського обліку компаній будь-якої сфери діяльності. Відновлення бухгалтерського обліку включає в себе, як відновлення окремих ділянок бухгалтерського обліку, так і повне відновлення обліку компанії.


У результаті надання послуги замовник одержує відновлений бухгалтерський і податковий облік, а також,

за домовленістю сторін, складену на підставі нових облікових даних звітність.


Після завершення процедури відновлення бухгалтерського обліку ми проконсультуємо керівництво компанії

з питань подальшого ведення бухгалтерського та податкового обліку або, за бажанням керівництва продовжимо ведення обліку Вашої компанії, шляхом укладення договору на ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг).


Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном : (044) 254-27-91

або електронною поштою : office@afrada.com.ua

Додаткова iнформацiя


Корпоративні цінності

Наші відношення з клієнтами, співробітниками

та партнерами базуються на корпоративних цінностях АФ «Рада Лтд», які визначають принципи і способи ведення нашого бізнесу.


Наші цінності:

• Об’єктивність та незалежність в оцінюванні інформації


• Професійна компетентність та чесність


• Відповідальність за результат


• Аргументованість


• Корисність нашої роботи для клієнта


• Конфіденційність


• Максимальна самостійність у процесі роботи
Команда АФ «Рада Лтд» прагне приносити максимальну користь своїм клієнтам.


Ми вдосконалюємося з кожним кроком, ніколи не зупиняємося на досягнутому результаті.


Ми використовуємо комплексний підхід, приділяємо максимальну увагу деталям та індивідуальним особливостям кожного клієнта, оперативно вирішуємо очевидні проблеми, виявляємо приховані.


Наші прагнення до новаторських і прогресивних рішень є головним рушієм компанії.