Коротка історія у фактах:

1996 рік – рік заснування Аудиторської фірми «Рада Лтд». В її створенні приймала участь група професіоналів у галузі аудиту, бухгалтерського обліку та податкового консалтингу.

Фірма отримала Ліцензію на право здійснення аудиторської діяльності (№ 001575, видана АПУ 04.06.96 р.).


1996 -1999 роки. Аудиторська фірма «Рада Лтд» приймає активну участь у заснуванні Корпорації «Аудиторська група України».

У складі Корпорації Аудиторська фірма «Рада Лтд» приймає участь в крупних проектах для:

ВАТ «Миколаївський глиноземний завод», ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Криворіжсталь», Херсонського нафтопереробного комплексу.


Аудиторська фірма «Рада Лтд» приймає участь в проектах Агентства з управління державними корпоративними правами.


1999 рік. Співробітники компанії активно підвищують свій професійний рівень. Зокрема, Павло Лобов отримав сертифікати аудитора серії А та серії Б (для банківської діяльності).


2001 рік. Фірма отримала Свідоцтво про внесення до Реєстру аудиторів № 1575, виданого згідно рішення Аудиторської Палати України №101 від 18.05.2001 р., (на сьогоднішній час термін чинності продовжено до 31 березня 2016 року).


2002 рік. АФ «Рада Лтд» приймала участь у великих проектах, що виконувались на замовлення ВАТ

«Вімм-Білль-Данн Продукти Харчування» (Росія).


2003 рік. Ми продовжуємо успішно розвивати напрям аудиту страхових компаній. Кількість клієнтів - страхових компаній збільшується. Зокрема, підписано угоду з одним із лідерів страхового ринку - СК «Українська пожежно-страхова компанія».


2004 рік. Підписано угоду з провідною страховою компанією - ЗАТ СК «Брокбізнес страхування» (нині СК «БРОКБІЗНЕС»), з якою успішно співпрацюємо і донині.


2004-2005 роки. «Рада Лтд» паралельно з аудиторською діяльністю починає розвивати новий напрямок бізнесу – ведення бухгалтерського та податкового обліку клієнтів (аутсорсинг). Штат фірми збільшився, створено окремий підрозділ, що спеціалізується на здійсненні аутсорсингу. На сьогоднішній день кількість клієнтів фірми, які постійно користуються послугою аутсорсингу бухгалтерського і податкового обліку складає близько трьох десятків.


2006 рік. Аудиторська фірма «Рада Лтд» відсвяткувала свій десятирічний ювілей.


На честь ювілею Фірма отримує почесну грамоту від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» за значний внесок в розвиток аудиторської діяльності в Україні.


Партнер компанії Павло Лобов здав екзамен з модулю фінансової звітності в АССА (Асоціація Сертифікованих Бухгалтерів) у липні 2006 та отримав Диплом АССА (DipIFR) по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності.


2007 рік. Фірма продовжує успішно розвивати напрямок аудиту страхових компаній, кількість клієнтів-страхових компаній збільшується. Підписано угоду зі страховою компанією «Українська екологічна страхова компанія».


2008 рік.Аудиторська фірма «Рада Лтд» переїхала в новий офіс, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лейпцігська, 2/37. Серед наших клієнтів значно збільшилась частка страхових компаній. Зокрема, підписано угоду зі СК «Іллічівська», однією з провідних страхових компаній України. Компанія і до теперішнього часу є нашим клієнтом.


Фірма успішно продовжує розвивати напрям банківського аудиту. З 1996 року ми надаємо аудиторські послуги ВАТ «Міжнародний комерційний банк», назва якого змінилася на ВАТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» в 2008 році. Наша успішна співпраця продовжується і нині.


2010 рік. Розпочато співпрацю зі однією з найбільших страховий компаній України - «ПЗУ Україна».


2011 рік. Один із партнерів фірми пройшов навчання за курсом «Міжнародні стандарти фінансової звітності для банків» в АТС Україна.


Аудиторська фірма «Рада Лтд» успішно пройшла зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг, створеної відповідно до стандартів аудиту, норм професійної етики аудиторів та законодавчих і нормативних вимог, що регулюють аудиторську діяльність, що підтверджується Свідоцтвом про відповідність системи контролю якості, виданим Аудиторською Палатою України (№ 0178, рішення АПУ від 03.11.2011 р. № 240/5).


Створено новий корпоративний сайт.


Нині Аудиторська фірма «Рада Лтд» динамічно розвивається і зростає. У «Рада Лтд» близько 80 клієнтів. Активна аудиторська практика на українському ринку, глибоке знання особливостей та умов функціонування підприємств та фінансових установ, компетентність наших працівників дає можливість надавати клієнтам максимально широкий спектр аудиторських і консалтингових послуг.

Додаткова iнформацiя


Корпоративні цінності

Наші відношення з клієнтами, співробітниками

та партнерами базуються на корпоративних цінностях АФ «Рада Лтд», які визначають принципи і способи ведення нашого бізнесу.


Наші цінності:

• Об’єктивність та незалежність в оцінюванні інформації


• Професійна компетентність та чесність


• Відповідальність за результат


• Аргументованість


• Корисність нашої роботи для клієнта


• Конфіденційність


• Максимальна самостійність у процесі роботи
Команда АФ «Рада Лтд» прагне приносити максимальну користь своїм клієнтам.


Ми вдосконалюємося з кожним кроком, ніколи не зупиняємося на досягнутому результаті.


Ми використовуємо комплексний підхід, приділяємо максимальну увагу деталям та індивідуальним особливостям кожного клієнта, оперативно вирішуємо очевидні проблеми, виявляємо приховані.


Наші прагнення до новаторських і прогресивних рішень є головним рушієм компанії.
Місцевий час